هاست، هاستینگ، اختصاص فضا، Web Hosting

مشاهده تعرفه و مشخصات کامل

این شرکت با بیش از ده سال تجربه موثر در زمینه اختصاص فضاهای اشتراکی، سرورهای اختصاصی تحت وب و همچنین قابلیت ارائه سرویس مناسب با آخرین استانداردهای روز در این حیطه، مفتخر به تکمیل لیست مشتریان خود با شرکتهای بنام و برجسته در ایران می باشد.

فن آوری های جدید شرکت "شبکه پارسیان" حداقل تضمین در ارائه خدمات با کیفیت و رضایت مشتریان را فراهم می نماید و با کیفیت و مقرون به صرفه بودن فضاهای میزبانی وب در خدمت مدیریت نوین در این کشور می باشد.

کلیه سرویسهای میزبانی وب (Web Hosting) این شرکت، بر روی سرورهای پرسرعت و با اتصال چندین خط فیبر نوری، ارائه میگردد.

سرورها از طریق چندین خط داده فیبر نوری، با ظرفیت انتقال حداقل 40Gb در ثانیه به شبکه کلی internet متصل هستند و در ایران و آمریکا مستقر می باشند.

در حال حاضر حداقل مشخصات سرورهای موجود، Xeon های چند هسته ای همراه با حداقل 8GB Ram میباشد، تا این شرکت مطلوب ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.

همچنین سرورهای مذکور از بالاترین سرعت و قدرت برای سرویس دهی برخوردار می باشند.

با استفاده از آخرین فن آوریها و تکنولوژی روز در زمینه اتصال به شبکه جهانی، سرورهای "شبکه پارسیان" از سرعت بسیار بالای عمل و عکس العمل برخوردار بوده، به طوریکه زمان ارسال و برگشت یک واحد بسته اطلاعاتی (ping) در آنها تنها حدود 12~6 میلی ثانیه! می باشد.

 

 

 

 

خرید مستقیم سرویس میزبانی فضا
 

زیرساخت های فن آوری میزبانی وب

 

سرورهای "شبکه پارسیان" در بزرگترین مراکز داده دنیا و ایران، همچنین با قوی ترین زیرساختهای ممکن با بالاترین سطح آپ تایم، میزبانی وب شما مشترکین را پشتیبانی می نماید.

 
قابلیتهای میزبانی وب

 
سرورهای "شبکه پارسیان" با استفاده از قابلیت Red Hat/ Microsoft که تایید شده جهت مدیریت فضاهای تخصصی میزبانی وب می باشند و تخصصهای این علم در طراحی پایگاه داده، توسعه وب و مهارت های فنی پرسنل این شرکت در پشتیبانی و میزبانی وب شما عزیزان، باعث شده تا استفاده از سرویسهای این شرکت را به شما پیشنهاد نماییم.
 
محیط امن میزبانی فضا

 
سرورهای میزبانی وب "شبکه پارسیان" با استفاده از کنترل های هوشمند طبقاتی در دسترسی های چند لایه ای، مجهز به ضد ویروس، ضد اسپم، anti-virus, anti-spam, IDS-IPN, firewall و سایر ابزارهای امنیتی برای حفظ امنیت و جلوگیری از دسترسیهای غیر مجاز، تهدیدات تروژان ،DDOS و غیره بوده که عامل مهمی در ارائه خدمات میزبانی مطلوب این شرکت می باشد.
 
تضمین 99.99 % برخط بودن سرورها

 
شرکت "شبکه پارسیان" برخط بودن سرورهای خود را با بالاترین گارانتی موجود در جهان (99.99%) گارانتی می نماید.
امنیت، برنامه ریزی و پشتیبانی مناسب واحد فنی این شرکت، ضامن استفاده ممتد و بدون قطعی شما مشترکین محترم از سرورها و فضای وب می باشد.
 

کنترل پنل
 
این شرکت مفتخر است که آسانترین و کاملترین کنترل پنل های تایید شده جهان cPanel, H-sphere را بر روی سرورهای خود نصب نموده و برای کاربران خود امکان استفاده از قابلیت های این کنترل پنل ها را مهیا نماید.