CRM

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (Parsian CRM)  فرایند اداره یک سازمان بر مبنای مشتریان است.

این سیستم شامل خدمات چندگانه ای است که بسته به نوع ارتباط مشتری با سازمان طراحی شده و با استفاده از داده های مربوطه، امکان پیش بینی رفتار مشتریان، شناسایی نیازها و خواسته های آنها- حتی پیش از آنکه بیان شوند- و تامین این خواسته ها به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر را فراهم می کند.

بدین ترتیب نه تنها فعالیت سازمان بر اساس نیازهای مشتری تمرکز می یابد، بلکه بهبود نرخ حفظ مشتری، افزایش درآمد، کارایی بیشتر و کنترل هزینه ها میسر خواهد شد.

 

CRM راهی مطمئن جهت شناسایی حفظ و کنترل مشتریان

 

مدیریت ارتباط با مشتری بر فعالیت های اتوماسیون فروش، خدمات پس از فروش و بازاریابی تمرکز میکند.

با توجه به این که فعالیت های فوق مستقیما با مشتری مرتبط هستند، امکان تحلیل رفتار مشتری و تشخیص نیازها و خواسته های وی و بررسی نوع رفتار مشتری در هنگام تصمیم به خرید فراهم می شود.

 در ضمن با به بکارگیری این سیستم مشتریانی که در سوددهی سازمان تاثیر بیشتری دارند شناسایی شده و مدیر می تواند فعالیت های سازمان را به سمت نیازهای این مشتریان سوق دهد و همچنین استراتژی مناسبی در جهت بهبود خدمات و جذب مشتریان بیشتر اتخاذ کند.

در این راستا، برنامه ارتباط با مشتریان، به عنوان یکی از نرم افزارهای کاربردی و کم نظیر معرفی می شود.

نرم افزار فوق با برخورداری از امکانات گسترده و پشتیبانی رسانه ها ارتباطی همچون ایمیل، تلفن، فکس، پیامک و ... تمامی ارتباطات یک سازمان با مشتریانش را ذخیره و مدیریت می کند.

این نرم افزار از طریق وب قابل دسترسی بوده و از سرعت بالایی برای دسترسی به اطلاعات -از هر نقطه از دنیا- برخوردار است.

 مبتنی بر وب بودن نرم افزار این امکان را برای مدیران فراهم می آورد که بتوانند از راه دور تمامی فعالیت های سازمان را نظارت کنند .

 نرم افزار روش یک راهبرد کاری است که دستاوردهای آن سوددهی، درآمد و رضایت مشتری را با سازماندهی دسته بندی مشتریان، ترویج رفتارهای رضایت آور برای مشتری و پیاده سازی  فرآیندهای مشتری مدار بهینه می نماید.

امکانات گسترده نرم افزار CRM، شناخت کامل تر مشتری، دسترسی بیشتر به مشتری تعامل کارآمدتر با مشتری و یکپارچگی میان کانالهای ارتباطی مشتری و عملیات فروش، بازاریابی و خدمات سازمان را مقدور می کند.

از امکانات نرم افزار Parsian CRM می توان به:

- مدیریت اسناد و اطلاعات مشتریان

- ارسال، دریافت و زمانبدی پست الکترونیک و پیامک

- مدیریت ارتباطات درون سازمانی

- تجزیه و تحلیل فروش، خدمات و پشتیبانی مشتریان

- ارائه گزارشات عملکرد

اشاره کرد.

 

سادگی محیط برنامه این نرم افزار و راحتی کار با آن، سازمان ها را قادر می کند که تعهدات خود را در به کارگیری تمامی قابلیت ها و دانش سازمانی به منظور ارائه خدمات به مشتری تضمین کنند که نتیجه آن، رضایت مشتریان و افزایش وفاداری آنها خواهد بود.

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.