توافقنامه

تعاريف:
منظور از مشترک، شخصيت حقيقي/حقوقي درخواست کننده خدمات ميباشد، که در قسمت مشخصات حقیقی/حقوقی در فرم ثبت خدمات توسط خود ايشان تکميل گرديده است.

منظور از مجري، شرکت داده پردازي نوین شبکه پارسيان ميباشد.

اين توافقنامه محتوي مطالب و ارجاعيات سياستهاي فعلي شركت "شبکه پارسیان" بوده و  براي هر يك از محصولات و خدمات قابل دسترس شركت اعمال ميشود.

اين توافقنامه مانند ديگر سياستهاي "شبکه پارسیان" ، به همراه تمامي تغييرات ضميمه آن، تشكيل دهنده توافقنامه اي كامل و اختصاصي بين مشترك و "شبکه پارسیان" مي باشد كه در رابطه با چگونگي نحوه استفاده از خدمات و محصولات "شبکه پارسیان" ميباشد و همچنين تكميل كننده تمامي پيشنهادات و توافقات و ارتباطات قبلي مي باشد.

تمامي سياستنامه ها و توافقنامه هاي مربوط به خدمات و محصولات "شبکه پارسیان" به صورت بخش هاي جداگانه در اين توافقنامه آمده است با تهيه محصولات و خدمات "شبکه پارسیان" ، مشترك موافقت مينمايد كه تمامي شرايط و توافقنامه هاي پيوست را كه بخشي از اين توافقنامه هستند درك و موافقت نموده كه به آن عمل نمايد و با قبول مندرجات اين توافقنامه هرگونه تصور ، قرار ، مكاتبات و برداشت هاي شفاهي يا كتبي در خصوص مندرجات مذكور در اين توافقنامه ميان طرفين ملغي اعلام ميشود.

علاوه بر تمامي نقل و انتقالات مالي انجام شده توسط مشترك، مشترك با شرايط اين توافقنامه در مورد نقل و انتقالات مالي كه توسط هر كسي كه بعنوان جانشين مشترك يا هر كسي كه از اشتراك ايجاد شده توسط مشترك در  "شبکه پارسیان" استفاده مي كند انجام مي شود نيز موافقت ميكند، حتي درصورتيكه نقل و انتقال به جانشيني از مشترك انجام نشده باشد.

قوانين كلي خدمات و محصولات
مشترك متعهد ميشود كه با تغييراتي كه ممكن است "شبکه پارسیان" هر از چندگاهي در اين توافقنامه ايجاد كند موافقت نموده و محدوديتهايي را كه پس از اعمال اين تغييرات ايجاد مي شود رعايت نمايد. چنانچه خدمات و يا محصولات "شبکه پارسیان" را تهيه نمايد، اين توافقنامه بايد به طور كامل و تا زماني كه از خدمات و محصولات استفاده مي كند و از مزاياي آن بهره مي برد، اجرا شود. چنانچه مشترك در استفاده از محصولات و خدمات (به غیر میزبانی وب)“ شبکه پارسیان “انصراف دهد، هيچ وجهي از سوي “ شبکه پارسیان “مسترد نمي گردد. در صورتیکه مشترک از خدمات میزبانی وب این شرکت خریداری نماید و در صورت مشکل فنی امکان استفاده از فضا برای مشترک امکانپذیر نگردد، مشترک می تواند حداکثر تا یکهفته پس از تاریخ واریز وجه سرویس نسبت به ارسال درخواست کتبی عودت وجه و کنسلی سرویس میزبانی وب خود اقدام نماید که در اینصورت پس از بررسی واحد فنی، وجه سرویس حداکثر در مدت 10 روز کاری عینا، به شماره حساب مبدا واریز می گردد. مشترك مي پذيرد كه در صورت تمايل به تمدید سرویس خود مسئول خواهد بود كه اين موضوع را حداقل 10 روز قبل از تاریخ انقضاء به "شبکه پارسیان"  اطلاع دهد. بديهي است عدم اطلاع رساني مشترك هیچ مسئولیتی را برای "شبکه پارسیان" در بر نخواهد داشت.

اطلاعات کاربری
مشترك موافقت مي نمايد كه با به روز نمودن اطلاعات خود (درصورت لزوم) هنگام استفاده از خدمات و محصولات “ شبکه پارسیان “اطلاعات صحيح در اختيار “ شبکه پارسیان “قرار دهدو “ شبکه پارسیان “براي برقراري هرگونه ارتباط با مشترك از اطلاعات ارائه شده  توسط مشترك استفاده نمايد چنانچه اطلاعاتي كه ارائه ميدهد نادرست، مبهم يا ناقص باشد و يا “ شبکه پارسیان “شبهه مستدلي در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و يا دقيق نبودن اطلاعت شما داشته باشد “ شبکه پارسیان “به صلاحديد خود مجاز خواهد بود خدمات مشترك را قطع و حساب وي را مسدود نمايد.

اطلاعات محرمانه
“ شبکه پارسیان “هيچگونه اطلاعات مربوط به شما را بدون اجازه صريح آن به ديگران نخواهد داد. وب سايت رسمي  "شبکه پارسیان" (parsiandp.net)   با استفاده از فرمهايي اطلاعات تماس كاربران (مانند نام، آدرس، شماره تلفن تماس، پست الكترونيك و ...) را دريافت و براي سفارشات، درخواستها، خدمات پس از فروش و دريافت نظرات و پيشنهادات درباره محصولات و خدمات از آنها استفاده مينمايد. سيستم يكپارچه “ شبکه پارسیان “براي هر كاربر يک حساب كاربري ايجاد ميكند. در صورت تماس جهت استفاده از خدمات پس از فروش و پشتيباني، يک پروفايل داخلي از خدمات ارائه شده تشکيل مي گردد. از اطلاعات شما تنها در هنگامي استفاده خواهد شد، که لازم است تغيير و تحولاتي در محصولات و خدمات محصول و يا خدمات جديد “ شبکه پارسیان “و شرايط ويژه اي که ممکن است براي شما قابل توجه باشد به اطلاعتان برسد.

ممکن است “ شبکه پارسیان “از شرکتهاي تبليغاتي بمنظور پخش آگهي استفاده نمايد.اين شرکتها ممکن است از Cookieها، ActionTag ها که به عنوان Single PixelGif يا WebBeacon نيز شناخته مي شوند براي سنجش ميزان تاثير آگهي ها استفاده نمايند. تمامي اطلاعاتي که بوسيله اين شرکتها از طريق Cookie يا ActionTag جمع آوري مي شوند ناشناخته هستند.

” شبکه پارسیان “اطلاعات جمع آوري شده درباره مشتركين را با استفاده از سيستم گزارش آمار وب سايت انجام و در جهت پيش برد و توسعه خدمات و محصولات آنها را مورد تجزيه و تحليل قرار ميدهد. همچنين از طريق اطلاعات مشتركين آماري جمع آوري مي شود که “ شبکه پارسیان “را در بهبود روند توسعه خدمات و محصولات کمک مي کند. اين بخش به اطلاعات شخصي قابل شناسايي مربوط نمي شود، مگر مواردي که جهت جلوگيري از سوء استفاده و يا ايجاد اختلال در سيستم “ شبکه پارسیان “الزاميست.

امنيت وب سايت “ شبکه پارسیان “داراي سطح مناسبي از کنترل براي جلوگيري از، سوء استفاده، ازدست رفتن و يا جابجايي اطلاعات مي باشد.

امنيت حساب کاربری

مشترك متعهد مي گردد كه محرمانه بودن كلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نمايد. مسئوليت تمامي عملياتي كه بوسيله حساب مشترك انجام گيرد به عهده خود مشترك است. چنانچه استفاده غيرمجاز و يا ناقض امنيت صورت بگيرد بايد سريعا به “ شبکه پارسیان “اطلاع داده شود. بديهي است “ شبکه پارسیان “هيچگونه مسئوليتي در قبال هرگونه ضرر و زيان كه بر اثر استفاده فرد ديگري از كلمه عبور و يا حساب مشترك با و يا بدون اطلاع مشترك انجام شده نمیپذيرد. مشترك همچنين موافقت مي نمايد كه مسئوليت خسارتهاي وارده احتمالي به “ شبکه پارسیان “يا ديگر مشتركين كه در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب يا كلمه عبور مشترك بوده به عهده مشترك ميباشد. مشترك ميبايست به دلايل امنيتي اطلاعات دسترسي به حساب خود را در جاي امن نگهداري نموده و در مورد عدم دسترسي ديگران به اطلاعات حساب، نام كاربري و كلمه عبور خود احتياط نمايد. بديهي است مسئوليت تمامي عملياتي كه از طريق حساب مشترك انجام مي گيرد، چه بوسيله خود مشترك و چه بوسيله جانشين و نماينده وي و يا افراد متفرقه  و يا به هر طريق ديگر، به عهده مشترك ميباشد. “ شبکه پارسیان “از پذيرفتن مسئوليت هرگونه فعاليت انجام شده در حساب مشترك با و يا بدون اجازه مشترك خودداري مي كند.

عدم استفاده غير قانوني و خلاف شرع

مشترک متعهد می گردد که کلیه اطلاعات موجود در صفحه سیاستنامه (policy) در این وب سایت را به دقت بررسی نموده است.

مشترك موافقت مي نمايد كه هيچگونه استفاده خلاف قوانين و  مقررات جاري جمهوري اسلامي ايران و همچنين قوانين جاري بين الملل انجام ندهد.
چنانچه “ شبکه پارسیان “به علت استفاده غيرقانوني مشترك از خدمات و محصولات و يا به دليل ارسال هرزنامه(spam) و يا موارد غير اخلاقي اطلاعات مشترك را حذف و اقدامات اصلاحي انجام دهد هيچگونه وجهي قابل استرداد به مشترك نخواهد بود.
 
” شبکه پارسیان “حق آشكار ساختن هرگونه اطلاعات را براي اجراي قوانين، مقررات و بطور كلي روال قانوني و درخواست دستگاه هاي قضايي و دولتي، ضروري مي داند و همچنين حق ويرايش، رد، ارسال يا حذف هرگونه موارد يا اطلاعات را به صورت كلي يا جزئي به صلاحديد “ شبکه پارسیان “در هر زمان براي خود محفوظ مي دارد.
چنانچه خدمات يا محصولاتي توسط مشترك تهيه شده باشد “ شبکه پارسیان “اجباري براي نظارت بر استفاده مشترك از خدمات و محصولات را ندارد.
“ شبکه پارسیان “اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه استفاده از خدمات و محصولات را بررسي نموده و به اختيار خود آنرا لغو نمايد.
“ شبکه پارسیان “مجاز است دسترسي مشترك به خدمات و محصولات را در هر زمان و به هر دليل بدون اطلاع قبلي قطع و يا مسدود نمايد.
چنانچه استفاده مشترك از محصولات و خدمات منجر به اقدام و يا تهديد قانوني عليه "شبکه پارسیان"، شركتهاي وابسته و يا شركاء گردد، “ شبکه پارسیان “مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتيجه اين اقدامات به ادامه سرويس دهي به مشترك خود خاتمه دهد.
“ شبکه پارسیان “همه حسابها را براي استفاده بيش از حد فضا و يا پهناي باند، مورد بررسي قرار مي دهد و در صورت مشاهده استفاده بيش از ميزان تعيين شده، بمنظور دريافت هزينه مازاد و يا قطع سرويس مشترك اقدام مي نمايد.
 
چنانچه استفاده مشترك از محصولات و خدمات حاوي هرزنامه (spam) و يا موارد غير اخلاقي باشد “ شبکه پارسیان “مجاز به لغو سرويس مشترك خواهد بود.
اعمال غيراخلاقي عبارتند از اعمالي كه جهت افترا زدن، آسيب زدن، سوء استفاده، تهديد، بدگويي و آزار اشخاص ثالث طراحي شده اند، اعمالي كه مغاير با قوانين جاري جمهوري اسلامي ايران و بين الملل مي باشند، اعمالي كه جهت تشويق ديگران به رفتارهاي غيرقانوني از قبيل و نه محدود به جنايت، استفاده غيراخلاقي از تصاوير كودكان و ...  طراحي شده اند. اعمالي كه حريم شخص ثالث و يا يك نژاد يا اديان و مقدسات را مورد تعارض قرار مي دهند. فعاليتهايي كه جهت جعل هويت شخص ثالث، وارد شدن به رايانه و يا شبكه ديگران به طور غيرمجاز (هك كردن)، انتشار ويروسهاي اينترنتي و اعمال تخريب ديگران طراحي شده اند و يا فعاليتهايي كه به هرصورت منجر به آزار كودكان گردد. بديهي است اعمال غيراخلاقي تنها به موارد فوق محدود نمي گردد.

عدم ارسال هرزنامه (spam)، تسويه خسارت

"شبکه پارسیان" به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از يك حساب و يا تشخيص مرتبط بودن آن حساب با ارسال هرزنامه (ها)  و يا نامه هاي ناخواسته (Bulk Mail) آن حساب را مسدود خواهد كرد و علاوه بر اين، مشترك متعهد به پرداخت كل مبلغ خسارت تعيين شده پس از برآورد خسارات وارد شده به “ شبکه پارسیان “ميباشد. مشترك تائيد مي كند كه مفاد سياستنامه عدم ارسال هرزنامه “ شبکه پارسیان “را مطالعه و درك نموده و رعايت كردن آنها را پذيرفته است. اين شرايط براي استفاده از تمامي خدمات و محصولات قابل اجراست.

مالكيت معنوي

كليه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالكيت معنوي “ شبکه پارسیان “متعلق به “ شبکه پارسیان “است. مشترك موافقت مي كند كه هيچ سود يا امتيازي در اين مالكيت معنوي به وي منتقل نمي شود و متعهد مي شود كه هيچ گونه ادعا و درخواستي درباره سود خدمات و محصولات نخواهد كرد.
 
مشترك درك و موافقت مي كند كه كليه محتويات و موارد موجود در اين موافقتنامه، ساير رويه ها و وب سايت “ شبکه پارسیان “مانند ساير حقوق و قوانين مالكيت تحت حفاظت قوانين مختلف حق نشر، حق امتياز و علامت تجاري در جمهوري اسلامي ايران مي باشد و “ شبکه پارسیان “صادر كننده امتياز آن صريحاً تمامي حقوق مربوط به چنين مواردي را براي خود محفوظ مي دارد، همچنين مشترك درك و موافقت نموده است كه از هرگونه استفاده از بندهاي شرح داده شده در بالا به هر نحو بدون داشتن اجازه صريح كتبي از “ شبکه پارسیان “يا صادركننده امتياز آن منع شده است. هيچ گونه امتياز يا حقي تحت هرگونه حق نشر، امتياز، علامت تجاري، علامت خدماتي يا حق مالكيت يا پروانه ديگر بوسيله اين توافق نامه به مشترك واگذار نشده است.

استفاده از محصولات نرم افزاري " شبکه پارسیان "

  • چنانچه مشترك محصولات نرم افزاري گواهي شده “ شبکه پارسیان “را تهيه نمايد، “ شبکه پارسیان “به مشترك يك جواز محدود، غير انحصاري، غير قابل انتقال براي استفاده از نرم افزار ارائه مي دهد.
  • مشترك مي تواند نرم افزار را بر روي هر پايگاه اطلاع رساني اجرا نمايد اما نمي تواند آن را بر روي 2 و يا چند پايگاه اطلاع رساني بطور همزمان نصب كند.
  • مشترك نمي تواند در نرم افزار تغييرات اعمال نموده و يا با نرم افزارهاي ديگر تركيب نمايد همچنين نمي تواند نرم افزاري را از اين نرم افزار مشتق و يا plug-in مبتني بر نرم افزار ايجاد نمايد.
  • هيچ عملي براي دستيابي به كد منابع (Source Code) نرم افزار مجاز نمي باشد.
  • ” شبکه پارسیان “تمامي حقوق نرم افزار را براي خود محفوظ مي دارد.
  • نرم افزار و تمامي نسخه هاي كپي آن كه مشترك به طور مجاز تهيه نمايد تحت مالكيت معنوي “ شبکه پارسیان “هستند.
  • كد منابع (Source Code) نرم افزار دارايي انحصاري “ شبکه پارسیان “بوده و نرم افزار از طريق حق چاپ (Copy Right)، از جمله قانون حق نشر ايران محافظت مي شود.
  • بجز حقوقي كه در اين توافقنامه صريحا به مشترك اعطا شده هيچ حق ديگري نسبت به نرم افزار به مشترك تعلق نمي گيرد و كليه حقوق آن براي “ شبکه پارسیان “محفوظ مي باشد.
  • ” شبکه پارسیان “محصولات نرم افزاري خود را بدون هيچ نوع ضمانت و گارانتي صريح يا ضمني ارائه مي دهد با اين وجود محدوديتي براي ارائه ضمانتهاي ضمني در حين فروش ندارد.

هزينه و پرداخت

كليه هزينه ها امکان انتخاب نوع پرداخت در هنگام ارائه خدمات و محصولات را دارا بوده به جز هزینه اختصاص فضا که شرایط آن در قوانین کلی ذکر شده است، غير قابل بازگشت مي باشند مگر اينكه به نوعي صريحا ذكر شده باشد، حتي اگر خدمات مشترك قبل از مدت زمان تعيين شده به حال تعليق درآيد، قطع و يا واگذار گردد.

کلیه هزینه ها با توجه به تغییر نرخ ارز، در وب سایت به روزرسانی می گردد و هزینه خدمات اعلامی به مشترک در هنگام سفارش مبنای عملکرد می باشد.

“ شبکه پارسیان “صريحا اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه قيمت گذاري را بوسيله پست الكترونيك و يا بر روي وب سايت رسمي خود(ParsianDP.net) اطلاع دهد. پرداخت توسط مشترك با ارائه كارتهاي اعتباري تعيين شده، واريز به حساب بانكي، چك هاي حقيقي و حقوقي و روشهاي ديگري كه رسماً اعلام شده است با استفاده از سيستم پيش پرداخت “ شبکه پارسیان “قابل انجام است. مشترك مي‌تواند از طريق روشهاي پرداخت تعيين شده، حساب پيش پرداخت خود را شارژ نمايد.

چنانچه قرارداد، پرداخت ماهانه داشته باشد تاريخ پرداخت صورت‌حساب ماهانه مشترك براساس نرخ خريد تعيين مي‌شود مگر اينكه تاريخ خريد بعد از بيست و نهم ماه باشد.در اين صورت تاريخ پرداخت صورت‌حساب بيست و نهم هرماه خواهد بود.چنانچه قرارداد پرداخت سالانه و يا طولاني تر داشته باشد و گزينه تمديد اتوماتيك را انتخاب كرده باشد ،” شبکه پارسیان “به طور اتوماتيك سرويس مورد نظر را تمديد خواهد كرد و مبلغ آن را از موجودي پيش پرداخت حساب مشترك بر اساس نرخهاي جاري “ شبکه پارسیان “دريافت خواهد كرد.

چنانچه به هر دليل “ شبکه پارسیان “موفق به دريافت بدهي مشترك، از طريق روشهاي پرداخت تعيين شده بابت خدمات و محصولات نشود، مشترك موافقت مي‌نمايد كه “ شبکه پارسیان “مشترك را براي تسويه بدهي‌ تحت پيگرد قانوني قرار دهد. چنانچه پرداختهاي مشترك توسط كارت اعتباري انجام گيرد و اگر به هر دليل “ شبکه پارسیان “نتواند كل مبلغ بدهي مشترك بابت محصولات و خدمات را از كارت اعتباري وي دريافت نمايد مشترك موافقت مي‌نمايد كه “ شبکه پارسیان “مشترك را براي تسويه بدهي‌ تحت پيگرد قانوني قرار دهد. بمنظور تسويه بدهي، “ شبکه پارسیان “خود را مجاز ميداند تا بلافاصله سرويس مشترك را كه بوسيله مشترك يا از طريق وي تهيه و يا تمديد شده‌اند بدون هيچگونه اطلاع قبلي لغو و يا مسدود نمايد.

صورت حساب هزينه‌ها از طريق روش پرداخت انتخابي مشترك دريافت مي‌شود. مشترك مي‌تواند هر زمان كه مايل باشد روش پرداخت خود را با ورود به قسمت "دامنه و فضای من"  تعيين نمايد. مشترك توافق مي‌كند كه در مورد تمديد خدمات دريافتي خود به طور كامل مسئول بوده و چنانچه “ شبکه پارسیان “موفق به دريافت هزينه سرويس مشترك از طريق روش پرداخت انتخابي وي نشود، “ شبکه پارسیان “هيچ مسئوليتي در قبال مشترك و يا شخص ثالث نخواهد داشت.